Eesti Vabariigi 104. aastapäev ERMis

Maatasa osales Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontserdil “Maailm heliseb”. Kontsert toimus Eesti Rahva Muuseumi silla-alal. Lisaks Maatasale astusid üles veel ka Tartu Poistekoor, Tartu neidudekoor Kurekell, Hobikoor, Tartu kammerkoor A. Le Coq, Tartu I Muusikakooli sümfoniettorkester, solistid ning bänd. Kaasa tegi Tiit Kikas. Kontserdiprogrammi tuumiku moodustasid rahvalauludest inspiratsiooni ammutanud artistide Zetod, Curly Strings, Vägilased, Greip, Antsud ning Rüüt eriilmeline looming.

Tegu oli Tartu I Muusikakooli direktori Sander Tamme algatusega ja koostööprojektiga erinevate koosseisude ja organisatsioonide vahel. Tartu I Muusikakooli viiuliõpetaja ja Maatasa juhendaja Helin Pihlap ilmestas kontserti pärimuslike etteastetega. Nii astusid kontserdil üles Maatasa tantsurühm, muusikud kui ka lastekoosseis. Kaasa tegid ka Tarbatu Rahvatantsuansambli solistid.

Kontsert on järelvaadatav:
https://www.erm.ee/et/content/Maailm_heliseb

Kontserdi lõpunumber “Tuhat tänu!”

Tuhat tänu – Jaak ja Mart Johanson; Esitavad: Tartu Poistekoor, Tartu Neidudekoor Kurekell, Tartu kammerkoor A. Le Coq, Tartu I Muusikakooli sümfoniettorkester ja projektibänd. Tantsib: Tartu Folklooriklubi Maatasa; Tantsuseade: Raul Markus Vaiksoo
Kapten Trumm “Maailm heliseb”. Tantsuseade: Sandra Sammler
Maatasa peale kontserti koos ürituse juhi Sander Tammega
24. veebruar 2022 | Uudised
Jaga postitust sotsiaalmeedias
This site is registered on wpml.org as a development site.