ÜLE ILMA

Viiuliõpik “ÜLE ILMA: 50 pärimuslikku pala viiulile” nüüd müügil!


ÜLE ILMA koondab 50 viiulile seatud pärimuslugu nii Eestist kui mujalt, nii üksi kui koos mängimiseks. Noodid on varustatud akordimärkidega ning raamatuga tuleb kaasa eraldi klaverisaadete vihik. Lisaks leiab raamatust palju põnevat lugeda ka lugude päritolu kohta ja eri maade pärimusest inspireeritud illustratsioonid. Kõikide lugude juurest leiab QR-koodi, mille abil on võimalik kuulata lugu õpiku seadetes professionaalsete mängijate ja õpilaste esituses.

Raamat sisaldab nii traditsioonilisi tantsuviise, uusi seadeid kui ka autorilugusid. Palad on valitud ja seatud õpilastele mõeldes ning raamat sobib hästi pedagoogiliseks materjaliks nii algajale kui edasijõudnud mängijale. Lisaks tehniliste oskuste omandamisele pakub raamat võimalusi ka kuulmise järgi õppimise ja varieerimise harjutamiseks.

 

Rohkem infot ja tellimine: helin@pihlap.ee


Helin Pihlap on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe interpretatsioonipedagoogika erialal ning töötab viiuliõpetajana Tartu I Muusikakoolis. Helin on Folklooriklubi Maatasa muusikute juhendaja, veebisaate Tartu Folk-Off peatoimetaja ja 2025. aastal toimuva Rahvamuusikapeo loominguline juht.

This site is registered on wpml.org as a development site.