II Tartumaa keelpillilaager Moostes

Juba teist aastat toimub Helin Pihlapi eestvedamisel Tartumaa keelpillilaager. Seekord toimus laager 18. juuli-22. juuli Mooste mõisakoolis.

18.-22. juulil toimus Mooste mõisakoolis II Tartumaa keelpillilaager. Laagris osales ligi 20 noort keelpilliõpilast ning lisaks Tartu I Muusikakooli ja Folklooriklubi Maatasa noortele oli osalejaid ka Mooste Rahvamuusikakoolist ja Ülenurme Muusikakoolist, kõige kaugemalt tuldi osalema lausa Viinist. Laagri jooksul toimusid individuaaltunnid viiuli-, kandle-, kitarri- ja mandoliiniõppes, lisaks erinevates koosseisudes ansamblitunnid ning põnevad õpitoad nagu näiteks loovliikumine, meeskonnamängud ja pärimustantsud. Õhtuid sisustasid osalejate kontserdid ja omaloominguõhtud ja laagri jooksul filmiti ka muusikavideo. Laager lõppes avaliku kontserdiga mõisa õuel, kus osalejad kandsid ette laagris õpitut nii soolonumbritega, ansamblites kui ka ühislugudes. 

Laagris õpetasid ja meeskonna moodustasid Helin Pihlap, Kati Meibaum, Laura Klesment, Veeda Kala, Robert Petrov ja Tuule Pihlap. 

Suur tänu toetuse eest, Eesti Kultuurkapital, Tartu Linnavalitsus, Tartu Kristliku Noortekodu!

Laagris tehtud video:

Fotod: Helin Pihlap

22. juuli 2022 | Uudised
Jaga postitust sotsiaalmeedias
This site is registered on wpml.org as a development site.